| Ruxandra15 a întrebat:

Hei. Am o problema. De cateva luni ma cert cu iubitul. Suntem de 9 luni impreuna. Primele 4-5 luni au fost cat de cat ok dar de la 6 luni zilnic ne certam din nimicuri. Ce as putea face sa nu ne mai certam atat de des? El crede ca il insel dar nu e adevarat. Eu cred acelasi lucru despre el dar am si motiv pentru ca m-a inselat cu fata pe care o consideram sora mea.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Deci el nu are incredere in tine fara motiv. Iar tu nu ai incredere in el, dar cu motiv. Daca relatia este tot timpul tensionata, iar tu nu poti sa-l ierti pentru ce ti-a gresit candva, iar el nu intelege ca tu nu gresesti, mai bine te gandesti daca merita continuat asa.

2 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Daca te-a inselat atunci lasa-l.

| ManiacuAMD a răspuns:

Da-l dq lasa-l.