| anonim_4396 a întrebat:

TPU... Am mare nevoie de ajutor... Va parea un fleac, dar pentru mine nu e. Azi am avut un concurs surpriza, nu stiam ca va avea loc, si am mers cate 3 elevi din fiecare clasa de a 9a, printre care si eu. O doamna de romana m-a cunoscut, si mi-a spus ce caut acolo deoarece e un,, test" de ortografie pentru cei slabi, iar eu am intrat prima in liceu, si a inceput sa ma laude. Eu ma simteam foarte prost deoarece ma lauda exagerat si cand am primit foaia, am rezolvat pe acolo, insa scrisul de pe foaie era foarte urat si unele le-am pus la nimereala. Ideea e ca dupa ce m-a laudat atata, acum sa ma fac de ras sad Help me sad am o stare groaznica, si nu-mi gasesc linistea sad va rog, ajutati-ma, nu am niciun prieten alaturi sad

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Bună.
Asta este, nimeni nu e perfect. Poate azi te descurci, poate mâine nu.Și tot așa. Poate nu te vei mai întâlni vreodată cu doamna aia, sau nu va afla rezultatul tău.
Pa, pa.