| katalinu26 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor, am o camera Canon SD1100 IS. nu am nici un fel de incarcator sau ceva la ea, nimic este doar aparatul, am niste poze in ea si vreau sa la bag in PC. Daca bag cablul de date nu imi apare nici un fel de avertisment sau sa se instaleye, nimic sta asa... ce se intampla, cum pot sa bag pozele in pc. FUNDA!

1 răspuns:
| Diana1111 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa aiba un card de memorie pe care il introduci in fata la unitate(daca ai pc, unitate model nou merge sigur)astepti sa se afiseze pe desktop si apoi selectezi copiere pe calculator.sunt sigura ca vei reusi...