| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, urgeent!
Din greseala cred ca am dezinstalat driverul USB,
Spun "cred" pentru ca cand pun cablul de date de la aparatul foto
ca sa scot pozele nu mai iese nimic.
Nici inainte nu mergea dar daca intrai in "My computer" era ceva cu "G". Acum nu mai iese nimic.
Va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| molocemarius a răspuns:

Eu cred ca l-ai dezinstalat asa ca incearca sa descarci Smart Driver Updater da-i scanare, downloandeazale si instaleazale.

3 răspunsuri:
| LilGh0st a răspuns:

Mai ai nevoie de ajutor sau te-ai descurcat?

| Ivanaaa a răspuns (pentru LilGh0st):

M-am descurcat si singura...multumesc oricum :*.Tot o sa primesti funda pentru ca esti singurul care a raspuns happy.

| LilGh0st a răspuns (pentru Ivanaaa):

In cazul acesta, funda o meriti tu happy.