| madaluhsha a întrebat:

Help me urgent! Am un tel nokia 5130 Xpress Music, iar astazi o "desteapta" de prietena care mi-a luat telu' sa faca niste poze, cand am ajuns acasa am vrut sa fac o poza si cand am dat la aparatul foto telu' s-a inchis, cand am vrut sa ma uit la fisierul unde am pozele apare ca nu am nici o poza asa ca am luat cablul de date si l-am bagat in pc si aparea decat 4 poze care nu se deschideau si nici nu apare cum aparea de obicei. Faza e ca nu prea conteaza telu' j eu vreau sa recuperez pozele pentru ca nu le am pe toate salvate in pc, poate stiti voi ce are si ce as putea face! fundita.

Răspuns Câştigător
| florinSalam a răspuns:

Eu am dela.

e de la soft.
toata smecheria...
trebuie.sa il duci la reparat
sa iti schimbe aia softu...
dar o sa se reseteze tot din el.
happy
altfelthinking
nusthappy
eu acum 2 luni.
mi s`a inchis ca nu mai aveam baterie...
si cand dadeam sa il aprind.
imi scria.
"contact servis"
si l`am dus la resoftat si mi l`au facut in 2 saptamanawinking

bafta.happy

3 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat sa nu-mi mai arate nimic din ce aveam pe card, dar am inchis telefonul si cand l-am deschis nu a mai avut nimiclaughing

| n0name a răspuns:

Cine e desteapta aiabatting eyelashes?

| Nas a răspuns:

Mai intai invata sa scrii corect laughing :*.