| roxana123pwp a întrebat:

Buna am 12 ani si prietena mea de clasa se duce de ziua ei la strand cu mama si tatal ei si s-ar putea sa vina si prieteni, iar mama imi spune ca nu ma lasa sa ma duc ca e periculos si eu i-am sps ca ma duc cu oamenii maturii cum ar fi familia ei si am intreat-o daca ea cand era mica nu a fost la strand iar ea a spus ca nu ca e pericuos si ca multi copii au murit ca e un fel de teava de aia furtun mareee gauraaa care absoarbe apa si unii copii au fost absorbiti acolo si au ramas blocati in furtumul ala si s-au inecat si au murit, iar ea nu vrea sa ma lase si eu i-am ps ca nu cred ca este gaura de aia peste tot si ea a zis ca este si am intrebat-o si pe colega mea daca este si a spus ca nu este peste tot si ca unde merge ea nu este ca mereu merge acolo si nu s-a intampalt nimic si as vrea sa merg si eu pentru prima oara si nu stiu cum sa o conving sa ma lase si cu discutia nu merge pentru ca de fiecare data cand deschid subietul tipaa laa mine si nu ma lasa sa ii spun ceva cand ade pot sa ma duc...incepe sa zica din prima Nu.

Va rog ajutati-ma cum sa o conving pe mama sa ma lase dau funda

Răspuns Câştigător
| OanaaEuu a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa vorbeasca cu parintii ei si sa le zica sa ii sune pe ai tai pentru a-i convinge.:*
Funda?

1 răspuns:
| RoxxRoxanne a răspuns:

Ai putea să vorbești cu colega ta ca să vină și părinții tăi. Ei vor fi pe cont propriu! Sau părinții ei să vorbească cu mama ta!
Fundă?batting eyelashes