| Anonimatius a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutor.
Deci știu, nu ar trebui să îmi pese de forma corpului și chestii dar deja e prea mult. Am sânii mari și nu glumesc (Nu vreau să credeți că mă laud fiindcă nu am cu ce) și fundul foarte micuț, arăt că naiba. Nu am talia bine definită și am picioarele grosuțe dar nu e vorba de asta. Cum pot să fac să am sânii mai mici, corpul meu să nu se mai vadă atât de nearmonios?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci în privința sânilor.
Dacă nu îți convine cum arăți du-te la sală, fă sport.

| ywar a răspuns:

Dumnezeu ne-a facut perfecti prin imperfectiunea noastra. Noi incercam sa modificam forma corpului ori marimea, facand astfel loc dizarmoniilor. Daca Dumnezeu te-a creat asa, incearca sa te impaci cu asta. Eu nu spun sa nu ai grija de corpul fizic. In final corpul spiritual este cel care dainuie.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Fata, nu sânii sunt problema ci fundul laughing altele isi pun silicoane sa aiba sanii mai mari si tu vrei sa ii micesti, doamne. Trebuie sa iti lucrezi fundul, daca nu iti place sa mergi la sala poti face niste exercitii acasa. Sunt multe video-uri despre asta pe Youtubewinking
Dupa ai sa vezi ca corpul va arata mai bine.

| CaliforniaLA a răspuns:

Poti sa faci sport, asa mai slabesti si iti scad, si facand sport ti se tonifiaza si fundul