| LifeSucks69 a întrebat:

TPU,am nevoie de ajutorul vostru urgent.
La scoala,in clasa este un baiat de care imi place, dar lui ii place de altcineva.Nu ma gandesc decat la el, si cateodata chiar plang gandinud-ma ca el nu ma place.Ce pot face sa imi distrag atentia de la el.Nu vreau raspunsuri gen,, Uita-l" pentru ca nu pot.Nu mi s-a mai intamplat asa cu niciun baiat deci e ceva nou pentru mine. FUNDITA :3

Răspuns Câştigător
| lexutza22 a răspuns:

Incearca sa iti cauti un nou iubit si asa vei uita de el,,, deci fundita? apropo asa el va deveni gelos si va vrea sa fie cu tine de preferabil cupleaza-te cu un amic de al lui deci?