| allison1998 a întrebat:

Hey! Sunt fata si am 14 ani. Locuiesc in Irlanda si imi place de un baiat, Dylan. Inainte ne placea unul de altul dar apoi nu stiu ce s-a intamplat si acum nu mai vorbim. Am nevoie de ajutorul vostru. Cum trebuie sa ma port cu el? Ce trebuie sa fac pentru ai atrage atentia fara sa vorbim. Astept raspunsuri. Multumesc!

1 răspuns:
| Allexandra112 a răspuns:

Nu trebuie sa ii atragi atentia cu nimic. Fi tu asa cum esti, naturala. De ce nu incerci sa te bagi in seama cu el, vezi ce spune si ce da de inteleg. Sau poti sa ii spui ii i'ti place de el fara a te ascunde.