| ioanalexandru a întrebat:

numele meu e Alex, si vreau sa va spun ca am scris de curand o carte. aceasta carte prezinta povestea de dragoste a unei adolescente care lupta pentru iubirea ei. iar in final, ramane cu nimic. daca cineva o vrea, sa imi scrie, sau sa ma adauge in lista de messenger. ID ioan_yo2010@yahoo.com multumesc!

1 răspuns:
| Tkd_Luka_1996 a răspuns:

Eu stiu ca de obicei cand scrii o carte, scrii fostele tale trairi din copilarie sau chestii in gen(ce ti sa petrecut in viata)nu stiu de ce ai ales sa scrii despre o adolescenta care suferadin dragoste ca e cam fumata chestia asta