| nikooleta a întrebat:

TPU, am nevoie de niste coafuri pentru scoala! P. S. numai nu ceva de genul coada de cal sau parul desprins. fundita*

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Eu la scoala imi prind parul asa(am sa-ti explic pentru ca nu gasesc poze)
Partea din fata(bretonul) o prind asa
http://media.photobucket.com/......le-at-.jpg
Restul parului il strang intr-un coc neglijent. Apoi iau o suvita subtire din spatele urechii si o impletesc sau o infasor cu ata.

3 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Mi-ai furat intrebarealaughing
da o pun si eusmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la scoala imi prind parul intr-o coada intr-o parte si ciufulita dar cu cateva suvite de par scoase pe dinafara...