| ionel82 a întrebat:

TPU am o problema la scoala, ascultatima:odata o fata andreea i-a spus unei alte fete ceva despre mine i-a vorbit la ureche si la alta fata bianca a auzit si ea si asta bianca mi-a luat mie apararea si andeea a facut-o pe bianca tiganca ca de ce se baga si ea si intr-o alta zi am intrebat o fata pe nume ana ca bianca e tiganca si ea mi-a sis ca da, iar acum dupa vacanta asta de paste adica marti am venit la scoala cu telefonul meu nou cadoul de paste si cu asta andreea am mers la baie sa ii arat jocurile de pe telefonul meu si vine si ana bate la usa si eu cu andreea punem mainile in usa ea ca sa iesim ca ne zice doamnei daca nu iesim si am iesit noi dupa aia ana invenda ca andreea a injurat-o asa si in fine eu m-am suparat si am zis-o lu bianca ca asta ana a facut-o tiganca eu m-am impacat cu ana dar asta bianca a sis-o pe ana lu masa ca ana a facut-o tiganca si dacao zice doamnei eu ce sa sic sa sic ca si ana ma jignit pe mine si chiar asa si e si ca m-a facut taranca proasta asa mi-a zis prietena mea roxana dar si o alta fata cosmina.ce sa fac sunt intr-o incurcatura mare va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

N-am înțeles nimic, învață să scrii corect și mai trimite odată întrebarea.
PS:NU mai scrie totul sub forma unei singure propoziții!

4 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Sa mor eu de am inteles ceva. Apropo, mare problema, intr-adevaroh go on. Sunt curioasa, cati 10 ani ai?big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce hal ai putut scrie. ai auzit vreodata de punct, de semne de punctuatie? nu se intelege nimic din ce scrii, mai bine decat sa pierzi vremea prin baie ai pune mana pe o carte de limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e problema talaughing

| Laura1074 a răspuns:

Nu am prea inteles nimic din ce ai spus, sincer vorbesc!