| Andraanda a întrebat:

Buna am o poveste laughing
vreau niste sfaturi deci :
In cls 4-6 eram foarte buna pr cu una andreea cele mai bune pr :X
dupa care intra 7-a nu ma mai suportat nu stiu dc laughing. eram si eu putin mai copilaroasa poate laughing
in timp ce ea era certata cu mine o colega bianca sa impr cu ea si au deevenit bff love struck bianca ma impacat si cu diddi
si asa am devenit cu ele cea mai buna pr straight face
bianca sia facut prieten de 27 de ani si in timp ce umbla cu andreea in mal shopping la suc film tot de el vb bianca intruna si vb cu el nonstop la telefon
andreea se enerva si venea la mine sa se planga. si eu ca sufletista ce fiind i-am dat sfaturi multewinking
am inceputt iar sa ma inteleg super bine cu andreea si si cu bianca ma intelegeam.
cand ma chema bianca afara nu o chema si pe andreea pentru ca. zicea ca e proasta si ca o dispera. si ea ii era mai buna pr ca mine ^^
de la o vreme incepeau sa se certe pe tema mea ca eu ies mai mult afara cu aia caa doar eu sunt importanta pentru aia ca de cand am inceput sa vorbesc cu aia nu o mai baga in seama pe cealalta laughing
si le-am zis `` fetelor euu va las doar pe voi doua ca nu vreau sa iasa scandal pe tema mea ^^``
si bianca imi zice ca daca ies imi da o palma si nu mai vb cu mine... bine nu am iesit pentru ca ma rugase bianca
dupa un timp. nu ma maisuporta bianca si imi zice ca eu m-am bagat intre ea si andreea straight face
Ceea ce nu e adv ma simt foarte najpa dar. andreea imi zice caa nu eu m-am bagat ea a stricat relaia de pr cuu Alin pr ei de 27 de ani vorbind intr`una despre el ^^
Acum eu cu andreea suntem bff love struck si ma simt super dar bianca tot face misto de mine isi bate joc de mine si tot zice ca ma bat ce ar trebui sa fac rolling on the floor?rolling on the floor eu nu vreau bataie pentru o prostie ^^ vreau sa vb frumos cu ea dar nu se poate tot eu sut aia care comenteaza isi bate joc rolling on the floor asa zice dar de fapt e invers happy
nu ma mai lasa deloc in pace straight face euu nu vreauu sa ma bat cu ea in priul rand pentru ca nu sunt genul de persoana ^^
Help rolling on the floor stiu ca e lunga pov puppy dog eyes
FUNDA!love struck

1 răspuns:
| Radu78 a răspuns:

Pai incearca sa o ignori sau daca nu incearca sa ii rasplatesti cu aceeasi moneda, adica sa faci si tu misto de ea.