| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu nu îmi ia apărarea in fata familiei lui. De exemplu, cumnatul sau m-a jignit și m-a înjurat însă el nu a spus nimic. Surorile lui sar cu gura pe mine iar el nu spune nimic. Ce poate reprezenta asta? Mulțumesc.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oare de ce te-o fi injurat? Numai un nebun sau un betiv te poate injura fara motiv.

| Adry05 a răspuns:

Ori ii papa lapte si n-are curaj sa zica nimic ori nu-i prea pasa de tine, mi se parea normal sa zica macar ceva de genul sa te lase in pacce sau sa-l puna sa-ti ceara scuze.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca esti luata de prosta, de familia lui, iar lui nu-i pasa de tine.
Dupa cate ti s-au intamplat, tu mai esti inca cu iubitul asta?
Da-i papucii fetita, ca nu vei avea un viitor fericit cu un om care nu te iubeste si nu te apara in fata alor lui. Nici macar famlia lui nu te iubeste, odata ce te injura si sar cu gura pe tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înseamnă că nu vrea să se certe cu familia lui din cauza ta. Doar atât.

| Freya1 a răspuns:

Multi sar cu gura ca ai facut tu ceva si asta suna ca si cum ai zice ca te-a batut bărbatu dar ti-ai meritato.
Si eu am fost intr-o situatie asemănătoare cu a ta si cede-ma, daca nu te îndepărtează de ei sau nu ia atitudine il cam doare in spate de tine.

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că nu îi pasă prea mult de tine.

| sofisis a răspuns:

Reprezinta faptul ca nu ii pasa de tine

| PumpkinDoll a răspuns:

Si din ce cauza te injura?

| Mihhhhhhhh a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Pentru ca era beat

| Angelindeed a răspuns:

Poate a avut motive sa iti zica chestiile alea