| ionel82 a întrebat:

am o intrebare ascultati-ma odata doua fete andreea si bianca s-au certat.andreea i-a spus biancai ca e tiganca, am auzit si eu.in alta zi am intreba-o pe una ana ca asta bianca e tiganca? dar am intrebat-o asa ma la gluma ea zice ca da. odata m-am certat cu ana si am zis-o pe ana biancai.eu m-am impacat cu ana.bianca a zis-o pe ana mamei ei.si daca o zice mama biancai pe ana doamnei eu ce zic,ca ea e si din acea cu doua fete,adica in pauza e o descreerata iar in ora e o cuminte si e cam preferata doamnei.dar cam cred ca doamna o sa ma creada ca si eu sunt cam referata ei, dar nu vreau sa mint. ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

Măcar întrebarea asta e scrisă mai bine decât cealaltă, îți recomand să nu-ți trădezi prietenii, încearcă să-i explici profesoarei, Anei și mamei situația pe larg și totul va trece.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce vrei sa facem>

| mihnea123abc a răspuns:

Ahh? cati ani aveti.n`am inteles nimic