| alexandraheart19 a întrebat:

TPU am o problemalaughingnu pot sa dorm seara decat dimineata pe la 5-6 .....si ma trezesc la 2-3 dupamiaza, fac sport ca sa obosesc am luat si niste pastile de linistire dar tot nu ma ia somnul ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pi daca tu te trezesti la 2-3 inseamna ca nu mai esti obosita si te ia somnul greu seara.Incearca sa stai o data treaza toata noaptea si a doua zi sa nu dormi deloc si sa te culci abia la 8-9 seara.O sa vezi ca programul tau va reveni la normal, acum e dat peste cap.Si eu fac la fel acum in vacanta...happy

2 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Ia somniferestraight face pana iti refaci somnul adica dormi dar trebuie sa ti-l reprogramezi la orele corecte.

| TPU3455353576 a răspuns:

Nu te gindi la nimic cind dormi