| pisicutzaPOKERITZA a întrebat:

TPU am o problema... Un baiat din clasa mea cuc are ma intelegeam foarte bine ( nu il plac) ma ignora in plus de la majoritatea colegelor am aflat ca cica ma ignora pentru ca l-am jicgnit adica l-am barfit pe la spate, nu este adevarat, dar ce sa fac acuma? nu vreau sa stric o prietenie cu el pentru ca este foarte de treaba si cand vreau s avorbesc cu el pleaca de langa mine sau ma ignora...ce sa afc aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Ðσℓℓ a răspuns:

Zi ca si tu esti afectata de situatie si ca nimic nu e adevarat.
Sau ma simplu zi ce ai scris in mesaj ca nu ai vrea sa strici o prietenie pentru minciuni etc.
Eu asa rezolv problemele de genul acesta!
Merit funda?

1 răspuns:
| Oanapisipisi a răspuns:

Pai... Spune-i si tu ca tot ce a auzit el nu este adevarat, sau daca nu vrea sa te creada intreaba-l cine i-a spus ca l-ai barfit si dupa aceea vezi tu ce faci.