| Hhwswas a întrebat:

TPU am si eu o problema. Astazi m-am uitat la niste video-uri de pe un site cu continut " gore " [gore = scene insangerate cu f mult sange ]. Si video-urile erau reale. Erau oameni decapitati, omeneni care erau fortati, unii care isi taiau organe etc si toate astea apareau in video.
Ce sa fac sa-mi iau gandul de la scene de genu? am 15 anihee hee

4 răspunsuri:
| Hhwswas explică:

Ma-ta se sinuciderolling on the floor

| Evileye6 a răspuns:

Poti sa-mi trimiti si mie linkurile? Fara misto!

| Hhwswas explică (pentru Evileye6):

Scrie pe google 3 guys 1 hammer primul link. acolo sunt mai multebig grin

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

=]]] uitate la desene animate laughing)