| Taaci a întrebat:

TPU! Am urgeent nevoie de ajutorul vostrubig grin Termin clasa a VIII-a si saptamana viitoare avem premierea... Fiecare clasa de a VIII-a va face o prezentare power-point cu poze de cand eram colegi, din excursii, serbari..etc. care va fi prezentata in fata scolii la premiere. In clasa mea, eu fac aceasta prezentare si sunt in pana de idei. Ce as putea scrie pe slideuri? Stiu ca nu o sa citesca nimeni discursuri lungi, ci imi trebuie ceva mesaje haioase dar si scurtebig grin Aveti niste idei?batting eyelashes Dau FUNDA:*

2 răspunsuri:
| Taaci explică:

Pai aia ma gandeam si eu.Dar ce "texte"?laughing

| 2xbo a răspuns:

Poi nu stiu...
Comentezi fiecare poza...
Pui 1-2 poze pe slide si scrie la fiecare un text ceva. si la sfarsit poti scrie "Succes in toare" nu trebuie sa scrii Romane... Parerea mea