| ionutzzz7878 a întrebat:

TPU cum sa o uit pei ubita mea?
numai sunt cu ea pentru ca ea nu mai e ca la inceput si nu mai vrea
ea parca pare indiferenta, eu incerc dar nu pot
mereu o vad si am un gol imens in stomac. iar eu sunt suparat iar ea rade crying
poate spuneti ca nu ma merita pentru ca eu i am facut toate poftele i am zis multe. poate i s-a urcat la cap dar cum sa o uit?
credeti-ma ca am iesit cu prietenii si atunci ma gandeam la ea, ma uitam la telefon nu primeam msj, beep, nu ma suna. nu aveam chef de nimic. nu mai am chef de nimic. cum sa o uit doamne cum oare, nu cred ca pot sa o uit pe fata asta iar ea crying

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Iar pe ea o doare in partea dorsala de tine
Ma mai mir inca o data de tine.Genul asta de baieti credeam ca nu mai exista demult
Unde e orgoliul masculin? Demnitatea?thinking Nimicsad
N-ai inteles inca ca te joaca pe degete? Crezi e singura? Da` de unde.Vei suferi dupa fiecare fata daca continui in felul asta si e pacat
Tu nu vrei sa uiti.Pentru ca daca ai vrea ai cauta pe altcineva

5 răspunsuri:
| PT1TP a răspuns:

O sa treaca un timp pana o uiti, n-ai ce altceva sa faci decat sa ai rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca vrei sa o ai inapoi da tot ce poti adui trandafiri sau organizeasza o petrecere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa

| myandmy a răspuns:

Bre fa-o geloasa saruta alta fata in fata ei daca se uita mai urat tine la tine

| hop3 a răspuns:

Ai s-o uiti.La inceput e foarte greu dar cu timpul se rezolva aceasta disperare.Initial ar trebui sa-ti bagi in cap ca nu a fost sa fie si ca ar trebui sa-ti vezi de viata ta. Daca ea nu si-a mai dorit sa continuie relatia atunci trebuie sa accepti aceasta decizie a ei.Mereu ai sa ai un gol in stomac cand ai s-o vezi dar trebuie sa-ti umpli golul cu altceva.Cauta mereu sa-ti ocupi timpul cu lucruri care-ti ofera placere, bucurie.care sa te distreze.Si nu te mai uita la telefon pentru ca nu ai sa primesti niciun mesaj de la ealaughing. Nu mai spera ca se va intoarce la tine si chiar daca se va intoarce relatia voastra nu va mai fi la fel.Asa ca priveste-o ca pe o prietena si incearca sa-ti indrepti privirea spre alta fata care o sa te faca s-o uiti.Succes.