| GigglesToDay a întrebat:

TPU cum sa scap de curentul din ureche fara tigara ca nu amlaughing [era ceva cu apa calda? sau ceva stiti funda +voturii

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tigara nu e buna pentru a scapa de dopul din ureche, iti recomand narghilea. Am glumit mergi la farmacie.

| alynutza6820 a răspuns:

Du-te la farmaciehappy nu sunt doctor dar iti dau un sfat incearca sa pui un prosop cald la ureche:s.Altceva nu mai stiu.

| ppr a răspuns:

Aprinde un ziar happy

| ABCDabcd a răspuns:

Incalzesti putina sare intr-un ibric sau oala,nu foarte multa,cat sa incapa intr-o bucata de material,dupa ce ii calda,o pui pe bucata de material ce o pregatesti, strangi toate colturile si le legi cu ceva dupa o pui la ureche si o ti asa pana se raceste. Daca faci asta o data sau de doua ori iti va trece.
Sau na, cel putin la mine merge.

| aimeee a răspuns:

Cumpara.ti

| ioann a răspuns:

Poti sa pui un consumator si o sa scapi de curent