| Lorryyyy a întrebat:

Tpu...de ce atunci cand descarc o tema de pe net(zedge) pentru telefon... apoi bag tema in telefon prin cablu de date..cand vreau sa o deschid imi apare: "Formatul fisierului nu poate fi suportat". De ce imi apare asa si ce ar trebui sa fac ca sa pot lua o tema de pe net? primul raspuns bun primeste funda! :* Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| onFire a răspuns:

Buna.
Am patit si eu la fel ca tine.
Iti apare "Formatul fosierului nu poate fi suportat " deoarece nu iei teme pentru telefonul tau.(sunt siteuri care scriu "teme Nokia N73" dar de fapt sunt de Nokia n97. intelegi?
Sfatul meu este sa scrii pe google " teme pentru " nume telefon ".
Daca nu gasesti imi dai numele telefonului si iti gasesc eu da?
Succes!

3 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ce telefon ai?:3

| Amilik a răspuns:

Ai ales tipul tau de telefon inainte de a lua tema?

| cflori a răspuns:

Pe zedge trebuie sa alegi mai intai marca/modelul telefonului tau sa iti afiseze rezultatele compatibile..mai apoi ai grija ca tema respectiva sa o salvezi in folderul din telefonul tau numit 'themes'(daca ai tel in engleza).
Ai grija totusi ce descarci de pe zedge ca unele contin virusi.