| PupicelT a întrebat:

TPU, dupa parerea voastra, care sunt avantajele si dezavantajele la fete si baieti?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Avantaje la fetethinking Le este mai usor sa se puna in valoare, sa deschida o conversatie, sunt mai comunicative.Dezavantaje: fiindca esti fata si arati si bine, unii idioti te tot clanxoneaza si se baga in seama cam foarte des.Si la baieti, parerea mea, dezavantajul este ca nu sunt deschisi, le este "frica" sa isi spuna parerea deschis, sa spuna ce simt pentru o fata.Si la avantaje, nu stiu, stiu cateodata cum sa faca ca o fata sa se simta bine cu ei, nu stiu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare au gusturi diferite.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

@ mp nemmo.Baietii nu sunt sinceri laughing

| REDSQ a răspuns:

Nu exista cineva mai favorizat sau mai defavorizat, viata e o lupta atit pentru fata cat si pentru baiat, in unele situatii fetele se descurca mai usor datorita feminitatii si seductiei, alteori baietii rezolva usor problemele prin gandirea sistematica. Sau fetele sunt mai profunde in sentimente dar stiu usor sa-si ascunda si temerile, insa baietii sunt sinceri mai tot timpul si asta nu e in favoarea lor. Fiecare are plusuri si minusuri, iar media generala in final este cam aceeasi si la fete si la baieti. Difera doar modul in care lupta fiecare. Unii ajung mai usor la glorie, altii ating cu greu obiectivele dar capata experienta mai multa in viata.