| Pinxiee a întrebat:

Buna tuturor!

Dupa parerea voastra, care sunt avantajele si dezavantajele de a avea sau a nu avea un/o iubit/a? happy

>big grin

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Daca intr-adevar este iubita numai avantaje.
Daca este doar relatie fara iubire foarte multe dezavantaje.

1 răspuns:
| Florin_3378 a răspuns:

Avantaje:Ma tine sa mai stau si eu locului si sa nu mai fac atatea tampeniiilaughinglaughing Dezavantaje:nu mai poti face ce vreiuh cand ai o prietena/prieten dar nu intodeauna e asa depinde cum merge si relatia de ex eu sunt my arogant de fel daca si ea e aroganta sigur nu mergerolling on the floorpentru ca eu ma inervez repederolling on the floor