| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele intre fete si baieti?laughing care e mai superior? Fiecare cu parerea lui :p

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

sexism, sexism peste tot
totusi, de ce vrei sa stii? esti un transgender dintr-ala care nu stie daca sa faca operatie sau nu?
ce naspa

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Avantajele si dezavantajele? referitoare la ce? mai superior in ce privinta? inteligenta sau forta? Parerea mea este ca ai pus o intrebare puerila la care speri sa primesti si raspunsuri laughing Pisoias pisoias nu crezi ca ar fi cazul sa devii motan?

| danutzu96 a răspuns:

Nu cred ca o sa primesti un raspuns la intrebarea asta. poate de la cineva misogin laughing.

| Gabriela50 a răspuns:

La tot nu conteaza la ce Corbulalbrosu laughing)

| Gabriela50 a răspuns:

laughing)))) transgender care nu stie daca sa faca operatie laughing)))