| dayana01 a întrebat:

TPU funda.Intrebare pentru fashioniste :], in primul rand nu vreau sa vad comentarii gen "esti prea mica" etc.Deci am trecut in clasa a8a si la noi la scoala ne este interzis sa venim cu bratari cu unghii facute si neaparat trebuie sa venim cu uniforma. Uniforma noastra este stupida si ne-am saturat de ea insa eu nu vreau sa am probleme cu profesorii asa ca inca o port insa cand eram in clasa a7a cei din clasa a8a nu puratu deloc deloc uniforma si fetele veneau si cu decolteuri unghii facute machiaj etc.insa daca pe noi din clasa a7a ne vedeau cu asemenea chestii o incurcam.Acum ca sunt intra a8a diriga se asteapta sa fim un exemplu sad si nu stiu cum as putea sa fac din uniforma ceva mai vesel sa nu mai fie asa de plictisitoate.

6 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Du-te mah e misto uniforma tah...e nuam blugilaughing)depinde si cum arata.La mine e toata neagra zici ca-s baiat...

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da.mi id.ul tau.te pot ajuta eu.
Si la mine era exact la fel.

| ignore a răspuns:

Pai ia-ti niste blugi albastri asa deschizi misto:Xstramti tenesi sau cizme:X si ia-ti un tricou misto cu imprimeu si camasa de la uniforma peste. si gt. machiaju dati cu pudra sau ceva pentru fata daca ai nevoie sa fie tenul perfect si rimel. iar unghiile fatile cu lac sau un roz asa mai deschis care nu prea se obs.

| RosalinaB a răspuns:

Incearca cumva sa o combini cu ceva frumos,de exemplu daca uniforma contine un sacou incearca sa il combini cu un decolteu ceva frumos dar sa tot cuprinda forma, dar unghiile vopsestele in ceva care sa nu prea bata la ochi profesorilor si machiajul la fel, ceva mai simplu )SUCCES)

| ღAleKrissღ a răspuns:

Le poti adapta anumite chestii genn : sticker`ee sau i`ati si uh niste blugi super sa fuste mai secsy bine nu exagerat ceva ce sa dea un ton mai misto uniformei cat despre bijuterii ceva mic si elegant nu strica iar unghiile pot fi date cu sclipici sau french...succes si sa arati splendid:Xhappy

| dayana01 explică:

P.s uniforma este o camasa lila, fuusta sau blugi albastrii, cravata rosie si vesta de blugi angry.ma rog neaparat trebuie sa fie camasa ca celelalte nu prea se mai iau in calcul.