| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

TPU mai toata lumea e fitoasahappy. dar problema e ca nu stiu de ce.toti colegi mei sunt fitosi imi vine pur si simplu sa iau ceva si sa le dau in cap.baietii de la mine din clasa 4 5.baieti imi dau cu palma pese fund si pur si simplu ma enerveaza dar problema este ca nu dau incet si ei ca niste oameni normali dau tare ca sa doara straight face jautor...ma ajutati va rog mult fundita vreau raspunsuri cat mai multe va rog din suflet
si inca o intrebare de ce mi-au aparut ca niste cosuri pe piept deasupra la sanul stangstraight face? nu am menstruatiee

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Stiu sentimentu. Pici din calsele 1-4 iti dau palmi si se cred smecheri si fac misto de lume. Cand vad unde se ajunge imi vine sa ma sinucid. :))
Mie cand cineva imi da o palma pste fund ii dau si u o palma. p fata. Sa vezi cum se potoleste dupa.
In legatura cu a 2-a intrebare, probabil ca esti adolescenta, apar cosurile peste tot. :-?
Daca ai timp, te rog sa raspunzi si aici: http://www.TPU.ro/......rebari-in/ -- intrebari pentru siri [noul iphone 4s]
Sa ai o zi frumoasa!:*

3 răspunsuri:
| nicoleta_5493 a răspuns:

Biancutsa stiu cum ee si la mine inclasa tot asa fac baieti se dau la mine imi pun mana pe fund si nu numai colegii ci si de pe a 8 a si nu stiu ce sa fac ma cert cu ei in fiecare zii

| CristinaAlina a răspuns:

Off. Cunosc sentimentul foarte bine.
Cel mai bine este sa discuti asta cu parintii tai sau cu diriginta/dirigintele ta/tau. Si nu-ti face griji, posibil ca dau in tine sa-ti atraga atentia. Asa fac toti baieti. Si cu cosurile pe piept. Esti adolescentawinking nu-ti face griji o sa-ti dispara in timpwinking. Te pup si sper ca te-am ajutat. fundita? :-d

| elyyyybubblessss a răspuns:

1.Poarta o discutie cu directorul sau directoarea scolii ...sau mai ales cu diriginta ta...
2.Pai din cauza ca nu ti-a venit menstruatie de acea ty-au iesit cosuri.o saty apara si pe fata ...ma bucur ca te-am ajutat
FUNDA?puppy dog eyes