| Claudiu94 a întrebat:

TPU nu imi vine sa cred ce au facut music roton au dat si ei in musica Rock :)) =)) sau saturat de pitzipoance :)) =)) si cocalari bravooo Music Roton Rock'n Rolla baby :)) =)) sau saturat si music roton de toate tarfele uitati aici daca nu ma credeti au bagat musica Rock Casa de discuri din romania music roton :)) =)) http://www.youtube.com/watch?v=IUH1cJkrr5Y&feature=relmf u :)) sau saturat de curve music roton de fitoase si cuvre Rules Rock'n Roll baby http://www.youtube.com/watch?v=IUH1cJkrr5Y&feature=relmf u

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Nu inteleg acest soc si entuziastm al tau thinking
Este normal, omul, prin natura lui, se satura la un moment dat de activitatile pe care le face. Asta ne deosebeste de roboti.
Logic ca lumea incepe sa se sature usor usor de tot acesti "pitzi-bum-bum" si se indreapta si catre alte genuri.
Ca e Rock sau Jazz, depinde daca acel artist/ trupa vinde sau nu.

2 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

He he, misto postare. Ai cont pe rmt?

| Claudiu94 explică:

FuckMeJesus iami Si mie id-ul sa imi zici ce e cont rmt ca nu stiu ia id-ul EleninNwo12@yahoo.com