| Alex_5725 a întrebat:

TPU! Problema urgenta fata adica o prietena de-a mea a pus la status ceva i chineza sau nu stiu ce limba si mi-a zis ca daca reusesc sa aflu imi da un premiu si nu pot sa copiez status sal traduc cum as putea sa reusesc sa aflu am incercat sa intru pe yahoo in mes la Y! Updates sa il iau nicio speranta va rog ajutati-ma repede plz plz! dau funda!

Răspuns Câştigător
| sinx a răspuns:

Spune-i sa iti puna textul in fereastra ca ai probleme cu messul si nu se vad bine acolo. Convinge-o cumva sa iti dea textul. Dupa aia folosesti google translate. Funda? happy