| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU sunt minor si daca ma bat cu un alt minor si se ajunge la politie... se poate intampla ceva?

7 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da,se poate intampla.
Fie va amendeaza, fie va intocmeste un proces verbal iar cu urmatoarea abatere va amendeaza.

| Bianca306 a răspuns:

Va scade nota la purtare, pe noi ne-a obligat diriga sa semnam ca daca ne batem, etc ne scade nota la purtare

| alexfotbalpoli explică (pentru Bianca306):

Crezi ca eu vorbesc aici despre scoala? crezi ca m.as bate in timpul scolii sau cu un coleg de-al meu?, m.as bate cu un coleg dar nu chiar pana la politie...

| Bianca306 a răspuns:

Oooooooooooo scuze scuze te da la politie si parintii tai vor fi raspunzatori

| Bianca306 a răspuns:

Nu