| DomnulMuratura99 a întrebat:

Ce se poate intampla daca am lasat o fata gravida minora si eu tot minor sunt iar parintii ei ma reclama la politie?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O vizita pe o anumita perioada la Scoala de corectie laughing

| Emilian65 a răspuns:

Vei fi cercetat și vei merge la școală de corecție.

| sofisis a răspuns:

Bravos, bun asa. Problema deci nu e ca vei fi tata si ca doi copii faceti copil, ci ce se va intampla cu fundul tau daca te reclama...Nimic. Dar sincer, grija ta ar trebui sa fie cu totul alta!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu se va intampla nimic daca esti tot minor si fata a fost de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți spun eu ce se întâmplă... ai nenorocit-o pe viața de mică, bravo!
Văd că pe tine te doare în **** de fapt ce ți se va întâmpla ție cu poliția și alte alea.
Păcat că voi sunteți ăia care va înmulțiți și va lăsați genele pe pământ.

| Dorian123D a răspuns:

Mda, pe scurt ai nenorocit-o si vei ajunge pe la scoala de corectie.

| KrIsTiAnO6 a răspuns:

Ai belit maciuca! vezi ca stiu cine esti!