| RobykaBskf a întrebat:

TPU tot de-a una mi se pare ca sunt urat voi ce ziceti este adevarat cate o data mieste rusine cu mine uitati facebook meu

https://www.facebook.com/robert.mihai.9440

3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu cred ca tu vrei sa te laudam.
Dupa pararea mea, arati bine si nu ai motive pentru care sa te consideri urat.
Sunt oameni urati chiar care, sunt buni, sunt simpatici si te fac sa nici nu iei in considerare aspectul lor fizic.
Frumusetea vine din interiorul fiecaruia dintre noi si nu este decisa doar de aspectul fizic.
Comportarea, caracterul fiecarei om te fac sa apreciezi o persoana si cared ca trebuie sa pui accent pe fond si nu numai pe forma.
Un gand bun si sa ai mai multa incredere in tine si in calitatile tale umane.

| RobykaBskf explică (pentru mariana):

Si parerea este ca sunt frumos?

| mariana a răspuns (pentru RobykaBskf):

Cand cineva iti spune ca arati bine inseamna ca, asa este. Ca esti frumos ori ba, este problema de gust, tu stii proverbul: "Nu-i frumos ce-i frumos ii frumos ce-mi place mie".
Dupa mine frumusetea nu este esentiala ci, calitatile persoanei in cauza.