| alexandra199711812 a întrebat:

TPU va rog help puppy dog eyes cum se numeste melodia aia cu i`m coming home, coming home, tell the world i`m coming home. si ce o canta? funda mareeeeee va rog ajutati-ma! happy

Răspuns Câştigător
| soraluisatan a răspuns:

P. diddy-coming home

5 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/gryfolyon/989a1dfdbc6dd8 asa se numeste e o melodie superba.

| alexandra199711812 explică:

Cine o canta! laughing scuze

| BeibiiQutz a răspuns:

Diddy-Comming home. Funda?

| sergyuproblema a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ca-ImCpNqbJw asta e melodia cu clip oficial pe youtube

| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a răspuns:

Auziti.numai dati link ca ea a intrebat cum se numeste melodia...nu de unde s-o asculte laughing