| ela_2944 a întrebat:

Tpu..va rog sa ma ajutati!
am Nokia C3..si nu stiu ce s a intamplat dar voiam sa trimit un mesaj si nu se expedia..am inchis telefonul de cateva ori..si nimic. dupa care am zis sa dau la setarile din fabricatie.dar nimic acum nu pot suna pe nimeni nu pot da mesaj...nu pot intra pe net.va rog ajutati ma..nu stiu ce sa mai faccrying(((((

1 răspuns:
| MrEvil89 a răspuns:

Ce cartela ai? utilizatorii de cartele Frog au problema din cauza retelei, de asta intreb.