| ela_2944 a întrebat:

Tpu..va rog sa ma ajutati!

am Nokia C3..si nu stiu ce s a intamplat dar voiam sa trimit un mesaj si nu se expedia..am inchis telefonul de cateva ori..si nimic. dupa care am zis sa dau la setarile din fabricatie.dar nimic acum nu pot suna pe nimeni nu pot da mesaj...nu pot intra pe net.va rog ajutati ma..nu stiu ce sa mai fac(((((
trebuie sa mai mentionez si faptul ca am bagat cartela in alt telefon si tot nu am reusit sa sun!crying((

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Problema ta este cartela.O poti schimba fara sa pierzi numarul si contactele din agenda.Saracu` telefon nu avea nimic.Cred ca acum l-ai dat peste cap.Cu resetarea.Mergi la un service.