| Idontknowbutiamhere a întrebat:

TPU, va rog sa ma ajutați!
M-am uitat pe yt la mesaje subliminale cum sa ai acele pungi de aer sub ochi, ca coreenii. Am ascultat unul de 3 ori și altul o data. Iar de atunci (cam o săptămână) mi se tot mărește doar la un ochi, cel drept. Va roooog sa ma ajutați, îmi este tare frica

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bine ți-o făcut! Acum trimite singură mesaj să ai mai multă minte altă dată. Sau mută-te în Coreea de Nord.

| Unuseranonim a răspuns:

Stai linistit. Poate ai ales un subliminal nepotrivit. Dar inainte de a folosi un subliminal, iti recomand sa citesti comentariile, sa verifici daca este de incredere! Toate cele bune happy