| Anonim297 a întrebat:

TPU, vorbesc cu o fata de care imi place, rade la glumele mele dar raspunde greu la mesaje si nu m-a bagat in seama pana acum aproape deleoc... ce ziceti sa mai vorbesc cu ea sau sa las totul balta?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-i mai scrie cateva zile/o saptamana si vezi daca te cauta. Daca nu-ti scrie deloc, las-o.

| darrio2007 a răspuns:

Nu-i mai scrie nimic. Se va ingijora vazand ca nu o mai cauti. Daca te place te va cauta ea. Daca nu te cauta las-o in plata Domnului.

| Donsavas a răspuns:

Nu cauta s-o impresionezi. O plictisesti. Daca vrei sa te placa, fii sincer interesat de persoana ei si vezi ce i place ei la un baiat. Daca esti genul ei, atunci iti va acorda atentie, daca nu, inseamna ca ea are alte gusturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Râde cand vorbiti sau când scrieti prin mesaje?
Probabil incã te place, daca mai rãspunde dar mentine mesajele mai rare, dacã ea rãspunde intr-o orã tu rãspunzi in 4 si tot asa. Pânã o faci pe ea sa-ti trimitã mesaje mai des, daca nu inseamna ca nu este interesatã.