| Lele77 a întrebat:

Tpuu! Maine ies la prima intalnire laughing (scared) si nu stiu in ce sa ma imbrac si toate cele laughing))
O sa mergem in centrul orasului, unde este si mall-ul si nu stiu cati bani sa imi iau la mine. (Intrebare penibila, dar sincer nu stiu cati) mentionez, sunt fata, am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Nu trebuie sa te panichezi, o sa fie bine. Ia in jur de 50 lei, sa ai la tine. Oricum el trebuie sa achite ce consumati. Sa te imbraci cum te imbraci tu de obicei, cum te simti tu bine. Sa ne spui cum a fost. Succes!

| Lele77 explică (pentru christall):

Eu i-am cerut mamei 30 lei, si atat mi-a dat, imi e rusine sa ii cer a doua oara ...si nu stiu, chiar imi este rusine sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru christall):

De ce el, eu n-am inteles niciodata regula asta. Ies la intalnire cu un om sau cu un card de credit?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ai o tinuta care iti place tie cel mai mult si in care te simti bine, gandeste-te care este si foloseste-o

| LexiEla a răspuns:

Sa te simti bine si sa arati bine. Imbraca.te cum doresti.