| hdgasgasgj a întrebat:

TPUUU! Deci vreau sa ascund un lucru...adica trebuie.este can de marimea cutiei de calciu si nu mai am nicio ascunzatoare in casa! Nici in dulap nu merge nici sub pat niciundeeeI don't want to see deci puteti sa ma ajutati sa-mi dati idei va rrooogg?puppy dog eyes Am incercat s-o bag intr-o jucarie dar tot se simtesadFunda URGENT!

2 răspunsuri:
| CristiMC a răspuns:

Sal baga-l in perna, ursulet plus, dupa dulap funda? gandeste-te la un loc unde n-ar cauta nimeni

| TurdaVasi a răspuns:

Alea sunt droguri sau ce?