| gohsty a întrebat:

Tpuuusad in curand e ziua unei prietene si nu stiu ce sa ii cumpar.E si colega mea de clasa.(suntem a 8a).II plac animeurile, mai ales cele+18 si cartile cu vampiri, de preferat tot +18.Nu citeste numai ceea ce cu + dar stiu ca ii plac.Ce as putea sa ii iau? Animeuri a vazut fff multe.II mai place manga, si incepe sa deseneze bine.In rest...cam atat. Funda+voturihappy

6 răspunsuri:
| gohsty explică:

Ii mai plac si altele...fireste.Ii plac filmele de actiune, sherlock, ii place leonardo dicapriolaughing, ii displace rozul..sunt multe aspecte. voiam ceva mai special.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gohsty):

Atunci invit-o in ora, la o plimbare, ofera-i o zi de neuitat.(stiu ca suna cam pentru iubiti dar...).
Si asa o placi cine stietongue
Hai bafta!

| gohsty explică (pentru anonim_4396):

Mersi si app sunt fatalaughingwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru gohsty):

Ooook.
sry about that

| gohsty explică (pentru anonim_4396):

It's oklaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii placa si altceva.
Daca nu cauta prin librarii o carte :" How to draw manga (sunt mai multe volume)"
Sper sa ii placa!
Zii la multi ani si din parte a mea big grin