| Maddly a întrebat:

Tpuuu! Urgent! Mi-am luat ieri o imprimanta si am facut... 5 -7 foi de incercare. Seara am vrut sa scot informatii de pe net pentru la scoala. Acum nu stiu ce are ca imi scoate aceeasi tema de ieri:@:@:@ si am dat pe un buton rosu cu un triunghi in el si acum imi scoate foaia alba.Ajutorrrr.Multumesccc Funda

Răspuns Câştigător
| Casica a răspuns:

Pentru ca tu ai dat ieri de mai multe ori sa o scoata. Singura solutie e sa lasi sa se traga toate. Apoi fa fisier cu referatul si dai CTRL + P. Si asteapta happy Funda?