| anonim_4396 a întrebat:

Transpiratie. Am 78 kilograme, 1, 83 inaltime, băiat 17 ani.
Problema este ca transpir foarte usor. Nici măcar biliard nu pot sa joc, fără sa transpir. Ajutor!

Legat de alimentatie... Nu mănânc foarte sărat. Mănânc destul de normal, ca idee: Am problema asta de mic copil, si credeam ca dupa ce slabesc o sa dispara. Dar nup :c... Ps: Am avut 102 kilograme acum 7-8 luni

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Cel mai bine mergi la un medic si cel mai sigur pentru sanatatea ta.