| Tirri28 a întrebat:

Trebuie sa fac un cadou unei fete acum de Craciun. Ea este o fire mai simbolistica sa spun asa, ii place arta, muzica, foarte spiritualista big grin. Ceva idei, Multumesc.?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu i-as cumpara o statueta draguta, o carte sau ceva de iarna gen fular sau manusi. Sper sa te ajute ideile mele!

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai iai ceva cu semnificatie. de exemplu un medalion cu o stea sau cu o luna si sa legi darul cu o poveste de exemplu steaua "cum ca era ghidul persoanelor pierdute si ca steaua era cea care si in cele mai intunecate clipe chiar daca nu se arata era acolo si stim asta mereu" sunt o multime de idei pe care le poti aplica si povestea o poti crea chiar tu. fa un simbol dintr-un lucru banal

| Tirri28 explică (pentru Lost0in0your0memories):

Mersi mult thinking Chiar ma gandesc sa ii fac ceva de genul. Doar voi fetele stiti ce vreti laughing, happy.

| CautNume a răspuns:

Un album cu muzica al unui artist/a care stii ca-i place.

| Dydy112 a răspuns:

II poti oferi o carte, poate chiar in franceza. Sau un medalion, pe spatele caruia sa ii scrii un mesaj in franceza. Ceva ce ar incanta-o. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Tirri28 explică:

O sa mearga, dar numai la un spectacol caritabil si intrarea e gratis deci..., Apropo stie foarte foarte bine franceza, e inebunita dupa franceza big grin, a participat si la o olimpiada si a luat locul 1.

| adilotus a răspuns:

Poti lua bilete la un spectacol in perioada sarbatorilor. Niciodata nu da gres!