| DanielVălean a întrebat:

Ce cadou de Craciun ii poti da unei fete? Nu am idei si trebuie sa ma pregatesc din timp.

7 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

In primul rand, fiind Craciunul, un cos cu dulciuri in special ciocolata, le dai pe spate mereu. laughing Iar ca, cadou ai putea incerca cu haine, ceva ce-i place, o poti plimba prin mall si sa fii atent ce o atrage, o geanta poate, un inel. Trebuie sa-i cunosti gusturile. Asta daca iti e iubita, dar e doar o simpla prietena ai putea incerca tot cu haine.

| DanielVălean explică (pentru IonuţR1995):

E doar o simpla prietena.

| TicTac47 a răspuns (pentru DanielVălean):

Te corup fetele astea ce ti-au raspuns happy
Dar sa stii ca cadourile mici sunt cele mai simpatice pentru ele.

| AndraTpu a răspuns:

Super idei de cadouri gasesti aici: https://3gifts.ro/

| OnuOnulică a răspuns:

Un fular și un fes personalizat.

| Dugalle a răspuns:

O cratita sau mai bine, un set de cratiti.

| alexandra1234567890amamaria a răspuns:

Pai in primul rand un buchet cu flori si dupa aceea un colier / inel ceva de genu. laughing