| Marius429f a întrebat:

Trebuie sa gandim in timp ce purtam o conversatie cu cineva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ce crezi? Nu e normal? De-asta avem instalatia aia dintre urechi, cu ceva inauntru.

| RAY a răspuns:

Daca ai cu ce da, daca nu ai cere împrumută niște materie cenușie din cimitire

| Marius429f explică (pentru RAY):

Esti amuzant si intrebi cum sa economisesti bani

| LostForForever a răspuns:

^-^ buna

| emilllyya a răspuns:

Daaa

| diabetzaharat a răspuns:

Cand eram mic eram prea prost si anxios sa gandesc in timp real ce sa zic si imi faceam scenarii in cap despre ce o sa spun dar acum pot sa gandesc in timpul conversatiei

daca esti mic cred ca e ok sa nu iti gasesti cuvintele pe loc