| SmileInGreen a întrebat:

Trebuie sa ii fac cadou de Craciun unui coleg, in urma chestiei aleia cu biletele si nu stiu ce sa ii iau. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| alialinu75 a răspuns:

Poti sa-ii iei ceva ce ii place sau poti sa te interesezi de la colegi ce ar dori.De asemenea trebuie sa ii iei ceva util sau amuzant sa nu uite prea curand cadoul de moslaughing

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Vezi reclamele de la Mega Image.
" Si atunci ce mai vrei sa iei! "

| OnuOnulică a răspuns:

Poti să ii ei ceva de imbracat!
Sau ceva specific voua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E interesant că l-ai ținut sub observație și totuși nu-l cunoști suficient cât să știi ce i-ar fi util și plăcut.

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... i-ai putea lua o felicitare muzicala de Craciun, o casuta decorativa, ceva ornamente cu oameni de zapada sau cu Mos Craciun, ai putea sa ii iei niste carti cu povesti de Craciun sau un obiect vestimentar. O zi buna!

| airaad a răspuns:

I-ai ceva semnificativ de Craciun, cum ar fi o caciulita de Mos, un omulet de acela mic de zapada care se aprinde. sau ceva amuzant. eu de exemplu am gasit un calendar in care scria la fiecare zii cate un banc si era asa "cute" laughing poti sa ii iei un mosulet de plus si sa atasezi de el un mesaj amuzant sau nu stiu. ceva de genu. Sper ca am fost cat de cat de folos big grin