| pinkdiamond a întrebat:

Trebuie sa scriu despre un eveniment senzational din viata mea(mi-am propus sa ma duc la OTV, dar nu cred ca tinelaughing) si nu am nici macar o idee despre ce ar trebui sa scriu. O idee plzz... ceva ce vi s-a intamplat sau ati vrea sa vi se intample. o mik idee... aaa dar nu din astea tragice >>phbbbbtfundita logik:*tnx

1 răspuns:
| pinkystyleツ a răspuns:

Sa canti ai un duet cu cantaretul tau preferat, Sa joci intr-un film anume smug, Sa fii la next top model, nu stiu ce iti place ca ti-as da mukte idei.te-am ajutat cum am putut!:** fundita? merit?puppy dog eyes