| Oani a întrebat:

Trebuie sa scriu un discurs pentru doamna diriginta (profesoara de geografie) de sf de claasa a8 -a,, ma poate ajuta careva? nu am nici o idee

dau funda.plz...urgent

Răspuns Câştigător
| loliiizza a răspuns:

Pai.
"Draga doamna diriginta numele ei,
Va multumim ca in decursul acestor frumosi ani ai gimnaziului, in care am aflat atatea lucruri noi, am legat prietenii frumoase, ati fost alaturi de noi si ne-ati invatat tot ce ati stiut mai bine. Eu, va consider si va voi considera si in anii liceului ca pe o a doua mama.
Va multumesc ca ati fost alaturi de mine.
Poti sa ii faci o diploma daca vrei pentru cea mai buna diriginta.
Funda? big grin