| Ioana035 a întrebat:

(tricouri cu trupe) Buna TPU. Caut si eu de ceva vreme, dar nu mai gasesc in stoc pe nicaieri tricouri cu slipknot, marimea M... Adica tricourile pe care le voiam, nu mai sunt in stoc, absolut nici o marime. cu all hope is gone, dar mai ales acesta http://www.bestial.ro/......pret).html pe care nu il gasesc pe nicaieri si pe care chiar il vreau... Stiti voi?
Multumesc ^^

4 răspunsuri:
| AndreeaCR7 a răspuns:

Poti sa iti faci un tricou personalizat, exact cum vrei tuhappy

| Ioana035 explică (pentru AndreeaCR7):

Da de unde, pe ce site?

| Ioana035 explică (pentru AndreeaCR7):

Sau sa dau comanda chiar daca s-a epuizat stocul. se poate?
Eu ma uitam mai ales pe bestial