| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Tristasad cine ma ajuta si pe mine sa scap de starea asta?straight face dati-mi un sfat va rog! ce sa fac sa uit?crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu se uita
O sa iti treacawinking
Baga'te in pat si culca'te
maine considera ca tot ce s-a intamplat a fost doar un cosmar
Si mergi mai departe
xoxo
by dydee

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, gandeste pozitiv, fi vesela, fa ceea ce iti place, viata e frumoasa, nu o irosi, ai grija de tine, pa.

kratos
| kratos a răspuns:

Sa faci ce-ti place! Sa asculti muzica ta de suflet.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E normala, e toamna, vine si trece, e frumos asa de ce sa scapi sau sa uiti? Fiecare emotie are farmecul ei, mergi cu valul, dupa lacrimi vine si un zambetwinking Ce te macina mai tare?

| Cryssy a răspuns:

Of...Nu fii trista...Viata e frumoasa si merita traita. Chiar daca e greu. trebuie sa zambesti mereu. succes. te pup kisskisskiss

| ATB a răspuns:

Chiar si fara chef. fa ceva sa te amuze. maine da sfoara in tara strange lumea si distreaza-te. Nu exista ceva ce iti putem da noi sa iti treaca. o imbratisare virtuala poatebig hug si fa ceva care iti face placere tot timpu: croseteaza sifon intr-un bec economic sau fa ceva sa distraga de la suparare. Uita-te la o comedie sau asculta muzica care te scapa de orice stress si suparare. eu cand am o situatie de genu ascult Parazitii-Fi pregatit... poate te ajuta.

| JoJo a răspuns:

Cheama-ti prietena cea mai buna...descarca-te...dupa care da muzica tare si puneti-va pe dansat... eventual o petreceretongue Luati niste popcorn si niste seminte si va uitati la o comediehappy si ai sa vz ca mai uiti din probleme...Baftahappy:*

| Georgiana2905 a răspuns:

Din pacate nu pot ce ne face sa suferim se poate si uita asa usor. Sunt lucruri care ne ranesc atat de mult iar cu cat am vrea sa uitam cu atat nu putem. De ce esti asa trista? Vreun baiat? Probleme familiale? Se spune ca totul are o rezolvare dar si ea de multe ori se lasa asteptata. Nu dispera si inceraca sa fi cat mai calma iar ca sa nu te mai gandesti la acel lucru care te face sa te simti asa atunci cauta sa iti ocupi timpul. Astfel mintea ta va fi suficoent de ocupata ca sa uite catusi de putin de problema aia.

| Gabry a răspuns:

Zambeste!
E weekend :x! Facem party la tine sau la mine?
Gata cu bocitul, e vremea distractiei! Asculta asta: http://www.youtube.com/watch?v=y-LhyAVzDBI

[daca nu ti-am adus nici macar un zambet, sa stii ca vin la tine si te gadil] >:)

| sTeFaN. a răspuns:

In primul rand iesi cu prietenii la o distractie, apoi timpul le rezolva pe toate, crede-ma! Bafta!

| mircea a răspuns:

Sa stii ca triststea dupa o clipa de viata nu tocmai reusita, este ca si un medicament din acela special. Aceste momente de tristete iti vor da mai tarziu puterea de a reusi in aceiasi situatie in care ieri, sau astazi, ai pierdut.

| Ingerasull99 a răspuns:

Pai si eu eram suparat in seara asta, dar m-a scos colegul de munca la un vin si mi-a trecut orice, sunt happy, fa ce iti place, have fun! have a good day!

| Andrei_7632 a răspuns:

Fa flotari! eu asa as facebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Veselă.
Dar cine te-a întristat că mă duc să-l gâdil nițel la oase, uite așa, că mă nervozai cu nervii rău de tot cât citi așa ceva... că după mă ocup și de dantura... lui...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cora, daca ar fi sa-ti dau eu un sfat dupa ceea ce simt acum...ai cadea in depresie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama-ti prietenele la tine si faceti o sedinta foto, o petrecere in pijama, beti o bere, jucati o carte si gatahee hee

| elisabeth a răspuns:

Dc esti trista, scuze dar nu sunt la curent cu stirile tongue...

| Vladut7 a răspuns:

Salut... da... ce sa zic... cel mai bine e sa fi fericit/a, ca doar o viata ai nu?
Incearca sa fi cu zambetul pe buze, si sa vezi ca totul se va shimba in binewinking